ציפית זו הופכת במהירות למוצר החובה של שנת 2021

| | יוסף סרלין

עם אלפי ביקורות של 5 כוכבים מאומתות, מה יש ב- Silk Sense שגורם לכולם לרצות אחד כזה??

אנשים בדרך כלל רוצים טלוויזיות, משחקי מחשב, טלפונים עדכניים ואלקטרוניקה. אבל כשגלים של צרכנים התחילו להלין על הציפית שלנו, אנליסטים בכל מקום גירדו את הראש ושאלו …
מה?!
צרכנים בכל רחבי העולם רוצים לשים את ידם על הציפית של Silk Sense. אפילו ילדים!

הסיפור של פאטי

פאטי ובעלה ישנים על ציפות של Silk Sense כבר כמה חודשים. “נכדתי לורה הגיעה בשבוע שעבר לישון אצלי,” אומרת פאטי.

“כולנו היינו על הספה וצפינו בטלוויזיה והוצאתי כרית כדי שלורה תוכל להרגיש בנוח ולשכב. היא אמרה, אלוהים אדירים, ננה, הכרית הזאת כל כך נוחה.” פאטי הסבירה כי “בכרית שנתתי לה היה את הציפית של Silk Sense שלי. אמרתי ללורה שהיא יכולה לישון איתה הלילה כדי לראות אם היא אוהבת אותה. למחרת בבוקר היא התעוררה והיא אמרה לי כמה שיערה נקי ומבריק. ושהיא ישנה לאורך כל הלילה! בדרך כלל היא מתהפכת בגלל שהיא מתחממת מאוד. זו בעצם הסיבה שקניתי את ציפיות הכריות לבעלי ולי. לכן, לא הופתעתי כשלורה אמרה לנו מה זה עשה בשבילה” אומרת פאטי.

“מה שקרה אחר כך תפס אותנו לגמרי בהפתעה. לורה אמרה, ננה אם אני אקבל את הציפית הזו ליום ההולדת שלי אני אהיה הילדה הכי מאושרת בעולם.” “ובדיוק כך” אמרה פאטי. “ידעתי בדיוק מה היא הולכת לקבל ליום ההולדת שלה השנה.”

והסיפור של פאטי הוא לא היחיד. אלפי אנשים קונים ציפיות Silk Sense לחברים ובני משפחתם.

משתמש נאמן אחר של Silk Sense, קודי, אומר “השתמשתי בציפית שלי כבר כשנה והיא עושה כל מה שהיא אומרת שהיא עושה. קניתי הרבה לשימוש כמתנות מהירות של הרגע האחרון למשפחתי. הם הולכים אוהב אותן!”

עם אלפי ביקורות של 5 כוכבים מאומתות, מה יש בציפית הכרית של Silk Sense שגורמת לכולם לרצות אחת?

מי חשב שציפית תהפוך למוצר הנמכר ביותר של השנה?

Silk Sense החל לייצר גלים עצומים ברשתות החברתיות ובחדשות עם ציפיות המשי האיכותיות ביותר ועכשיו הם חברת ציפות המשי המבוקשת והמדורגות גבוהה ביותר עם למעלה מ-30,000 ביקורות של 5 כוכבים!

להלן כמה מהיתרונות המשתנים של Silk Sense שהופכים אותה לאחד המוצרים הפופולריים ביותר של השנה.

ציפות הכריות של Silk Sense יתנו לכם שנת לילה מדהימה!

אי פעם דמיינת איך זה יהיה לישון במשך כל הלילה בלי להתעורר? או יותר טוב, לישון במשך כל הלילה ולקבל את השינה העמוקה והטובה ביותר שעברת מזה שנים? ובכן, עם ציפית המשי Silk Sense אתה לא צריך לדמיין זאת.

Silk Sense מווסתת טמפרטורה מה שמשאיר בעבר את הגלגולים במיטה. הציפית של Silk Sense שוברת חום אינפרה אדום ומתכווננת לטמפרטורת גופך ומשאירה אותך קריר לאורך כל הלילה.

הציפית של Silk Sense כל כך רכה וחלקה, שהיא לא תתקמט ותהפוך ללא נוחה.

הראש שומר על כ-10% מחום גופך. לכן, אם אתה נוטה להתחמם בזמן שאתה ישן, כרית או ציפית קירור כנראה חשובה לך.

עם Silk Sense, לא תתעורר באמצע הלילה רק כדי להפוך את הכרית לצידה הקריר. אתה יכול לישון כל הלילה ולהתעורר נינוח ורענן.

היא תשפר את המראה, התחושה והבריאות של השיער שלך.

אתה תתעורר כששיערך נראה טוב יותר ממה שהיה כשהלכת לישון! משי תות 22-momme 100 בעל האיכות הגבוהה במיוחד המשמש לציפיות Silk Sense רך וחלק להפליא. הוא מקטין את החיכוך על השיער שלך והופך אותו כמעט ללא קיים. בגלל זה השיער שלך לא ימשך ויסתבך כמו עם ציפיות של כריות אחרות. ומכיוון שאין חיכוך ליצירת חום, לא שיערך לא ישבר או קבל קצוות מפוצלים.

ציפות לכריות העשויות מבדים אחרים, כמו כותנה, למשל, סופגות כמות לחות מדהימה מהשיער שלך. זה גורם לשיער שלך להתייבש ולפגוע בו. עם הזמן ככל שהלחות מצטברת בבד, הבד הופך למלוכלך לחלוטין. ובכל פעם שאתה הולך לישון, כל הלכלוך והשומן הזה נכנס אל תוך השיער שלך. תוכלו להבחין כי עליכם לשטוף את שיערכם בתדירות גבוהה הרבה יותר ממה שהייתם רוצים.

הציפית של Silk Sense לא תספוג לחות. השמנים והלחות הטבעיים המצויים בשיערך, נשארים בשיערך. הם לא ייספגו לתוך הציפית, והשיער שלך לא יופשט מלחותו בזמן שאתה ישן. השיער שלך יהיה נקי יותר, הכרית שלך תהיה נקייה יותר, ולא תצטרך לשטוף את השיער לעתים כה קרובות.

כשתתעורר עם ציפית Silk Sense, השיער שלך יהיה בריא יותר, מבריק יותר, וירגיש נהדר!

עורך יודה לך!

הפנים שלך נמצאים בקשר ישיר עם הציפית שלך כל הלילה בזמן שאתה ישן. ציפות לכריות מבדים אחרים יוצרות חיכוך וסופגות את לחות העור ואת כל קרמים שתניחו על הפנים לפני השינה. זה גורם לפגמים, יובש, גירוי, עור שמן וקמטי שינה.

שמנים ותחליבים אלה מצטברים ויוצרים קרקע רבייה לחיידקים מזיקים הסותמים את נקבוביותיך ומגרים את עורך. ציפית Silk Sense לא תספוג את שמני העור שלך או את כל קרמים שאתה שם על עצמך. אז כשאתה תתעורר הפנים שלך לא יהיו יבשות ונזוקות.

הציפות לכרית של Silk Sense עוזרות במניעת קמטי שינה בכך שהן מאפשרות לעור להישאר תמיד לח. היא גם מונעת אקנה על ידי הרחקת כל החיידקים המזיקים שבדרך כלל מצטברים על ציפות כותנה וסותמים את הנקבוביות.

Silk Sense יוצרת סביבה עדינה בה העור שלך יכול למעשה לתקן את עצמו מהנזק שעבר במהלך היום.

תמיד תתעורר עם זוהר בוקר.

היא היפו-אלרגנית ואנטי בקטריאלית!

ציפית הכותנה שלך יוצרת חוות גידול לחיידקים. כל. לילה. ומכיוון שבציפית שלך יש סיבים מחוספסים ואלפי פינות מיקרוסקופיות, קרדית האבק והאלרגנים מסוגלים להפוך את הציפית שלך לבית שלהם.

Silk Sense הינה היפו-אלרגנית ואנטי בקטריאלית באופן טבעי. חומר המשי של Silk Sense והאופן בו מכינים את הציפית לא מאפשרים לאלרגנים להטמיע או להדביק את עצמם לציפית, לכן Silk Sense לא מעודדת צמיחה של חיידקים מזיקים. זה הופך את ציפיות Silk Sense למושלמות לאלרגיות שלך.

היפרד מהתעוררות עם אף סתום, עיטושים, עיניים דומעות ואף נוזל.

והניקוי של Silk Sense לא יהרוס אותה!

אתה יכול לשטוף את Silk Sense במכונה שוב ושוב והיא לא תהרס כמו כל כך הרבה בדים אחרים.

בגלל התכונות האנטי בקטריאליות, את ציפית Silk Sense ניתן לכבס פי 3 פחות פעמים לעומת כרית הכותנה שלך והיא עדיין תהיה רעננה כמו יום הראשון.

ה- Silk Sense תמיד תרגיש ותריח נקייה כמו ביום הראשון בו השתמשת בה.

היא גם המוצר הטוב ביותר לקחת לנסיעה.

למה להקריב את השינה שלך בגלל שאתה מטייל. תביא איתך את הציפית של Silk Sense ותשים אותה על הכריות בבית המלון שלך. או אפילו לך צעד נוסף קדימה ושים אותה על כרית הנסיעות שלך. קבל את אותן הטבות באוויר או במלון כמו שאתה מקבל בבית. נסיעה לא תמיד חייבת לגרום אי נוחות. עם Silk Sense, הנסיעה הופכת למהנה.

בליסי בהחלט מוסיפה אלגנטיות.

כנראה שמעולם לא ישנת על דבר כזה לפני כן. כשאתה מכסה את הכריות בציפיות המשי של Silk Sense, המיטה שלך הופכת מיד למשהו שנראה כאילו נוצר עבור כוכב קולנוע. הברק המפואר והיפהפה, והרכות מדהימה, הציפית של Silk Sense נראית ומרגישה הרבה יותר טוב מכל ציפית אחרת שאי פעם ניסית.

כולם אוהבים את Silk Sense

תסתכל על מה שאנשים אמרו על ציפות ה- Silk Sense שלהם

“לא יכולתי להיות מאושרת יותר. לא רק שהשיער שלי סוף סוף “רגוע” בזמן שאני ישנה: אני ישנה הרבה יותר טוב ויותר עמוק. גם קרדית האבק היא נחלת העבר! אשמח ❤️ לרכוש כיסוי כרית בגודל נסיעה. ויותר מהכל, אני רוצה לקנות עוד 2 לחג המולד 🎄 בתור מתנות 🎁 לחברות.
לינדה

“אני מכורה לציפית הכרית הזו! השיער שלי נשאר נקי יותר, אני כבר לא קמה כששערי פרוע- השיער שלי נראה טוב כמו שהיה כשנכנסתי למיטה! אני אוהבת את זה! בפעם הבאה שאני נוסעת אני לוקח אותה!
קתי ק

“אני באמת אוהבת את ציפית ה-Silk Sense שלי! – זה מוצר נפלא ואיכותי. יוקרה שלא תאמן! זו מתנה שכולם צריכים לאהוב.
פטרישיה

“לאחר שקיבלתי את ציפית המשי הראשונה שלי פשוט נאלצתי להזמין עוד כמה כמתנות. זה משיי וקריר, ומבחינתי אני בטוחה שהקרירות עזרה לי להירדם ולהישאר ישנה. גם גומיות השיער ממשי די מתוקות!!
אליס

“בהתחלה חשבתי שציפית משי היא מעט טיפשית. אבל אחרי כמה שבועות האלרגיות שלי היו במצב טוב יותר, העור שלי היה נקי יותר ושיערי היה פחות מקורזל. יש לי שיער סמיך, ארוך וגלי. קרזול הוא מצב קבוע. קניתי כל מוצר – כולל מייבש שיער יקר מאוד. הציפית הזו שינתה את חיי מבחינת הקרזול. יש לי אחת מיוחדת לטיולים בנוסף לאלו לבית, ובדיוק קניתי אחת במתנה לאמי. אני אוהבת את
קתרין מ

“אני אוהבת את הציפיות האלה! אתה לא תתאכזב מכיוון שהציפיות האלו הן בדיוק מה שהמפרסמים אומרים שהן! יש לי אפילו אחת לטיולים!
גייל ט

“אני אוהבת את ציפות ה- Silk Senseשלי; הן מרגישות כמו אושר טהור. אחרי שקראתי את כל הביקורות החיוביות, הייתי צריכה לראות בעצמי מה אני חושבת על Silk Sense. הם היו כל כך אמיתיים ומדויקים! ציפיות ה- Silk Senseשלי כל כך רכות למגע והפנים שלי אף פעם לא מקבלות את המראה המעוך הזה כשאני מתעוררת. אני גם אוהבת את תחושת הקרירות על הפנים כשאני הולעת לישון בלילה. זו הכרית היחידה שאני לוקחת בעקביות. אני אפילו מביאה איתי את אחד מציפיות כריות ה-Silk Sense שלי כשאני מטיילת.
אניטה נ

“אוהבת אותן. קניתי 4 ונתתי לאמא שלי. גם היא אוהבת אותן. אני לא הולכת לשום מקום בלעדיהן, למלון או למקום אחר. עכשיו אני רוצה סט ורוד!!
ניקי ט

“כל כך אהבתי את Silk Sense הראשונה שלי שנתתי אחת במתנה ליום ההולדת של החברה הכי טובה שלי. היא אישה נבונה עם אמצעים וטעם מפוארים. היא אוהבת אותן! תודה על מוצר כל כך יוצא דופן שעובד באמת!
אניס

“אני כל כך מתרגש מאיך שאני ישן, מהעור שלי, לא עוד שיער של בוקר, והן תמיד בטמפרטורה הנכונה ליופי המזדקן שאני. חה! חה! כל כך קל לשטוף ולטפל בהן גם. הזמנתי למשפחה / חברים לחג המולד ואני לא יכולים לחכות כדי להעניק לכולם את היפיפייה הנרדמת הזו!
דייל

“אני אוהבת את ציפיות המשי. מאז שהתחלתי להשתמש בציפיות השיער והעור שלי השתפרו משמעותית. לבעלי יש רוזצאה ועורו אף פעם לא נראה טוב יותר מעכשיו. אני לא מאמינה להבדל בשיער ובעור שלנו . אני אוהבת את הציפיות וקניתי כמה לעצמי וכמתנות.
סינתיה

“ציפיות הכריות שלSilk Sense שינו את השינה שלי מה ששינה את חיי. נתתי אותן כמתנות וכולם מאוהבים בהם!
מייורי

קל לראות מדוע הציפית של Silk Sense הופכת לאחד ממוצרי החובה לשנת 2021.

איפה אתה יכול להשיג Silk Sense?

ציפות משי של Silk Sense נמכרות באתר שלהן .כרגע הם מציעים הנחה חד פעמית של 50% באתר שלהם.

שימו לב: כמכירת היכרות מיוחדת מקוונת באינטרנט, החברה מציעה כעת הנחה של 50% + משלוח חינם לכל הלקוחות החדשים.

ניתן לסיים עסקה זו בכל עת, לכן פעל עכשיו לנצל את ההצעה המיוחדת הזו.

בנוסף, אם אתה לא מרוצה לגמרי מציפית ה- Silk Sense שלך, החזר אותה לקבלת החזר כספי מלא. בלי לשאול שאלות!

כריות המשי שלSilk Sense קיבלו פרסום רב ולכן אנו מציעים לנצל את מכירתן בזמן שהמלאי עדיין זמין.

אנא בדוק באתר שלהם אם המלאי זמין כרגע.