איך סוף-סוף הקלתי על הנוירופתיה בכף הרגל שלי תוך 40 שניות בלבד …

| | יוסף סרלין

 

לאחרונה מצאתי הקלה לנוירופתיה הכואבת בכף הרגל שלי ואורח החיים שלי היה הרבה יותר פעיל. כפות הרגליים הכואבות והנפוחות שלי לא מרחיקות אותי מהפעילויות שאני אוהב לעשות ומכיוון שאני קצת יותר פעיל, אפילו הורדתי גם כמה קילוגרמים! גיליתי את הפתרון כמעט במקרה במחקר שלי ועכשיו אני משתף אותו עם כל מי שיקשיב


מחקרים מראים כי לבישה של גרבי דחיסה עשויים להפחית כאב על ידי הגדלת זרימת הדם וגם עלולה להפחית דלקת.
– קליניקת קליבלנד

כמי שנאבק בכאבים משתקים של נוירופתיה בכף הרגל, מעולם לא חשבתי שיהיה לי פתרון כל כך פשוט לכפות הרגליים הדואבות שלי. הייתי מתעורר עם הכאב הדוקרני כבר בצעדים הראשונים שלי מהמיטה. זה היה נרגע מעט ככל שהלכתי, אבל זה תמיד היה חוזר אחרי תקופות ארוכות של ישיבה או עמידה.

החלק הגרוע ביותר היה שהוצאתי מאות דולרים בניסיונות רבים להתמודד עם הכאבים שלי – ניסיתי הכל ממטפלים בעיסוי, לדיקור סיני ואפילו כדורי כאב מסוכנים, אך שום דבר לא עבד עבורי.

אבל אז הגורל נכנס לתמונה…

קיבלתי משימה לסקור מוצר בריאות חדש שרק יצא לשוק. הוא נקרא NeuroTech Socks סוג חדש של אביזר דחיסה הטון כי הוא עוזר לכל סוג של כאב ברגל באופן מידי.

לקח לי בערך 10 שניות להשיג אותם … וכ-30 שניות להרגיש את ההבדל בכאב

לא הייתי צריך הרבה שכנוע אחרי זה, ומהר מאוד הזמנתי עוד כמה זוגות. במחיר צנוע של 130₪, זה היה פחות יקר ממה שציפיתי.

במסגרת המחקר שלי התחלתי ללבוש את גרבי “NeuroTech Socks” מדי יום. הירידה בכאבים בעקב הייתה מדהימה. כאב הדקירה החד בעקב כמעט ונעלם. לקרסוליים לא הייתה את התחושה הנפוחה או הפועמת הזו, ואפילו שמתי לב שכבר אין לי כאב בשרירי השוקיים.

והנה מה שבאמת הפתיע אותי – כפות הרגליים שלי הרגישו טוב יותר גם כשלא לבשתי אותן. הסיבה לכך היא חלק מ”הטכנולוגיה הסודית” הארוזה בתוך כל זוג גרביים.

סוד “אזור הדחיסה” …

את הסוד ניתן להרגיש בעד כמה הגרביים דוחסות אזורים מסוימים בכף הרגל שלך. על ידי הצבה אסטרטגית של 5 אזורי דחיסה שונים סביב כף הרגל, תוכלו לשפר באופן משמעותי את זרימת הדם ואת זרימת הדם.

באמצעות טיפול דחיסה, מחזור מוגבר אשר מכניס חומרים מזינים נחוצים ודם מחומצן לרגליים ולכפות הרגליים.

שימוש בגרבי דחיסה באופן קבוע הינה דרך מצוינת לעזור לך לשמור על בריאותך. גם כאשר כפות הרגליים שלך במנוחה לתקופות ממושכות, הגרביים הללו מספקות הגברה בריאה למחזור הדם ומסייעות בהעלמת כאב, נפיחות ועייפות. אפקט הדחיסה פועל כך שהוא מעסה את שרירי הרגליים בצורה עדינה, ומטפל בך לאורך כל היום.

לא רק לנוירופתיה כואבת בכף הרגל!

 🧊 רגליים קרות וכואבות …
🦶 קרסוליים ושרירי שוק נפוחים …
😵 כאב פועם, קהות ועקצוץ …
🌋 פצעים, שלפוחיות וכיבים …
🕷️ ורידי עכביש …
🩸 קרישי דם.

כל אלה הם סימפטומים של זרימת דם גרועה בכפות הרגליים והרגליים .. וזה אומר שגרבי NeuroTech Socks יעילים לשימוש כמעט בכל סוג של כאבי כף רגל.

האדם הראשון שנתתי גם לו זוג הייתה דודתי פני. כחולת סוכרת, היא נאבקה בכאבים נוירופתיים עזים בכפות הרגליים מאז שאני זוכרת אותה.

בהתחלה לא האמנתי שזוג “גרבי קסם” יוכלו לעזור עם נוירופתיה כואבת בכף הרגל. ואו, כמה טעיתי! תוך דקות ספורות לאחר שניסיתי אותם יכולתי לחוש בהבדל. עכשיו אני לובש אותם מדי יום. ”

בשלב הבא שלחתי זוג לאחי לצד השני של הארץ – הוא עובד בניין במערב.

תודה על המתנה אחי הקטן. אני שם את הדברים האלה במגפי העבודה ואף אחד בעבודה לא שם לב למעט אני – כי יש לי פחות כאבים אחרי משמרת של 12 שעות. ”

… ואם אתה חושב שכל גרבי הדחיסה אינם נוחים ומכוערים – תחשוב שוב! גרבי NeuroTech Socks נוצרו כדי להיראות נהדר תוך מתן יתרונות רפואיים מצוינים!

המחשבות האחרונות שלי על גרבי NeuroTech Socks

באופן אישי, גרבי NeuroTech Socks  שינו את חיי.

מה שהתחיל כעוד מטלת עבודה הפך להחלטה הכי טובה שלי השנה.

מאז שניסיתי אותם אני מרגיש הרבה יותר טוב בעבודה מהבית. ישיבה וכתיבה כל היום הרחיקה את מחזור הדם מרגליי. כשהייתי קם, כאב הדקירה החד הזה היה חוזר. אך כל עוד אני משתמש ב- NeuroTech Socks מדי יום, אני כמעט נטול כאבים.

אני כבר לא מסתובב בבית, מנסה להוריד את המשקל מהעקבים. סוף סוף אני מרגיש כרגיל שוב.

אבל אל תאמין למילה שלי בנושא. נסה זאת בעצמך.

גרבי NeuroTech Socks מוצעים למכירה של 50% הנחה במהלך החגים, מה שאומר שתקבלו אותם בפחות כסף ממה שהוצאתי …

ותוכלו לאסוף עוד כמה תוספות מכיוון שהם מספקים מתנות נהדרות.

השתמש בקישור למטה כדי להשיג את שלך.


DIESE WEBSITE IST NICHT DAZU BESTIMMT, MEDIZINISCHE BERATUNG ZU GEBEN ODER DEN PLATZ DER MEDIZINISCHEN BERATUNG UND BEHANDLUNG DURCH IHREN HAUSARZT ZU ERSETZEN. DEN BESUCHERN WIRD EMPFOHLEN, SICH BEI DER BEHANDLUNG VON KRANKHEITEN AN IHRE EIGENEN ÄRZTE ODER ANDERE QUALIFIZIERTE MEDIZINISCHE FACHKRÄFTE ZU WENDEN. DER AUTOR ÜBERNIMMT KEINE HAFTUNG ODER VERANTWORTUNG FÜR MISSVERSTÄNDNISSE ODER MISSBRAUCH DER AUF DIESER WEBSITE ENTHALTENEN INFORMATIONEN ODER FÜR VERLUSTE, SCHÄDEN ODER VERLETZUNGEN, DIE DIREKT ODER INDIREKT DURCH EINE BEHANDLUNG, HANDLUNG ODER ANWENDUNG VON LEBENSMITTELN ODER LEBENSMITTELQUELLEN, DIE AUF DIESER WEBSITE DISKUTIERT WERDEN, VERURSACHT ODER ANGEBLICH VERURSACHT WURDEN. DIE U.S. FOOD AND DRUG ADMINISTRATION HAT DIE AUSSAGEN AUF DIESER WEBSITE NICHT BEWERTET. DIE INFORMATIONEN DIENEN NICHT DER DIAGNOSE, BEHANDLUNG, HEILUNG ODER VORBEUGUNG VON KRANKHEITEN. WIR HOFFEN, DASS SIE VON UNSERER WEBSITE PROFITIEREN. ALLE HIERIN ENTHALTENEN MARKEN SIND EIGENTUM IHRER JEWEILIGEN INHABER. WIR TUN UNSER BESTES, UM DIE INFORMATIONEN AUF DIESER SEITE AUF DEM NEUESTEN STAND ZU HALTEN, ABER DIE REGELN UND VORSCHRIFTEN ÄNDERN SICH HÄUFIG: DAHER KÖNNEN WIR NICHT FÜR UNGENAUIGKEITEN HAFTBAR GEMACHT WERDEN. VIELEN DANK FÜR IHREN BESUCH. ES IST WICHTIG ZU BEACHTEN, DASS DIESE WEBSITE UND DIE OBEN ABGEBILDETEN GESCHICHTEN ALS ANSCHAULICHES BEISPIEL DAFÜR DIENEN SOLLEN, WAS EINIGE PERSONEN MIT DIESEN PRODUKTEN ERREICHT HABEN. DIESE WEBSITE UND JEDE SEITE AUF DER WEBSITE BASIERT LOSE AUF EINER WAHREN GESCHICHTE, WURDE ABER AUF VERSCHIEDENE WEISE MODIFIZIERT, EINSCHLIESSLICH, ABER NICHT BESCHRÄNKT AUF: DIE GESCHICHTE, DIE FOTOS UND DIE KOMMENTARE. DAHER SIND DIESE SEITE UND JEDE SEITE AUF DIESER WEBSITE NICHT WÖRTLICH ODER ALS SACHBUCHSTORY ZU VERSTEHEN. DIESE SEITE UND DIE AUF DIESER SEITE GENANNTEN ERGEBNISSE, OBWOHL SIE FÜR EINIGE ERREICHBAR SIND, SIND NICHT ALS DIE ERGEBNISSE ZU VERSTEHEN, DIE SIE MIT DERSELBEN ROUTINE ERZIELEN KÖNNEN. ICH VERSTEHE, DASS DIESE WEBSITE NUR VERANSCHAULICHEND IST, WAS MIT DER VERWENDUNG DIESER/DIESER PRODUKTE ERREICHBAR SEIN KÖNNTE, UND DASS DIE OBEN DARGESTELLTE GESCHICHTE NICHT WÖRTLICH ZU NEHMEN IST