איך סוף-סוף הקלתי על הנוירופתיה בכף הרגל שלי תוך 40 שניות בלבד …

| | יוסף סרלין

לאחרונה מצאתי את הפתרון לנוירופתיה הכואבת בכף הרגל שלי ואורח החיים שלי היה הרבה יותר פעיל. כפות הרגליים הכואבות והנפוחות שלי לא מרחיקות אותי מהפעילויות שאני אוהב לעשות ומכיוון שאני קצת יותר פעיל, אפילו הורדתי גם כמה קילוגרמים! גיליתי את הפתרון כמעט במקרה במחקר שלי ועכשיו אני משתף אותו עם כל מי שיקשיב


מחקרים מראים כי לבישה של גרבי דחיסה עשויים להפחית כאב על ידי הגדלת זרימת הדם וגם עלולה להפחית דלקת.
– קליניקת קליבלנד

כמי שנאבק בכאבים משתקים של נוירופתיה בכף הרגל, מעולם לא חשבתי שיהיה לי פתרון כל כך פשוט לכפות הרגליים הדואבות שלי. הייתי מתעורר עם הכאב הדוקרני כבר בצעדים הראשונים שלי מהמיטה. זה היה נרגע מעט ככל שהלכתי, אבל זה תמיד היה חוזר אחרי תקופות ארוכות של ישיבה או עמידה.

החלק הגרוע ביותר היה שהוצאתי מאות דולרים בניסיונות רבים להתמודד עם הכאבים שלי – ניסיתי הכל ממטפלים בעיסוי, לדיקור סיני ואפילו כדורי כאב מסוכנים, אך שום דבר לא עבד עבורי.

אבל אז הגורל נכנס לתמונה…

קיבלתי משימה לסקור מוצר בריאות חדש שרק יצא לשוק. הוא נקרא NeuroTech Socks סוג חדש של אביזר דחיסה הטון כי הוא עוזר לכל סוג של כאב ברגל באופן מידי.

לקח לי בערך 10 שניות להשיג אותם … וכ-30 שניות להרגיש את ההבדל בכאב

לא הייתי צריך הרבה שכנוע אחרי זה, ומהר מאוד הזמנתי עוד כמה זוגות. במחיר צנוע של 130₪, זה היה פחות יקר ממה שציפיתי.

במסגרת המחקר שלי התחלתי ללבוש את גרבי “NeuroTech Socks” מדי יום. הירידה בכאבים בעקב הייתה מדהימה. כאב הדקירה החד בעקב נעלם. לקרסוליים לא הייתה את התחושה הנפוחה או הפועמת הזו, ואפילו שמתי לב שכבר אין לי כאב בשרירי השוקיים.

והנה מה שבאמת הפתיע אותי – כפות הרגליים שלי הרגישו טוב יותר גם כשלא לבשתי אותן. הסיבה לכך היא חלק מ”הטכנולוגיה הסודית” הארוזה בתוך כל זוג גרביים.

סוד “אזור הדחיסה” …

את הסוד ניתן להרגיש בעד כמה הגרביים דוחסות אזורים מסוימים בכף הרגל שלך. על ידי הצבה אסטרטגית של 5 אזורי דחיסה שונים סביב כף הרגל, תוכלו לשפר באופן משמעותי את זרימת הדם ואת זרימת הדם.

באמצעות טיפול דחיסה, מחזור מוגבר אשר מכניס חומרים מזינים נחוצים ודם מחומצן לרגליים ולכפות הרגליים.

שימוש בגרבי דחיסה באופן קבוע הינה דרך מצוינת לנקוט באמצעי מניעה לבריאותך. גם כאשר כפות הרגליים שלך במנוחה לתקופות ממושכות, הגרביים הללו מספקות הגברה בריאה למחזור הדם ומסייעות בהעלמת כאב, נפיחות ועייפות. אפקט הדחיסה פועל כך שהוא מעסה את שרירי הרגליים בצורה עדינה, ומטפל בך לאורך כל היום.

לא רק לנוירופתיה כואבת בכף הרגל!

 🧊 רגליים קרות וכואבות …
🦶 קרסוליים ושרירי שוק נפוחים …
😵 כאב פועם, קהות ועקצוץ …
🌋 פצעים, שלפוחיות וכיבים …
🕷️ ורידי עכביש …
🩸 קרישי דם.

כל אלה הם סימפטומים של זרימת דם גרועה בכפות הרגליים והרגליים .. וזה אומר שגרבי NeuroTech Socks יעילים לשימוש כמעט בכל סוג של כאבי כף רגל.

האדם הראשון שנתתי גם לו זוג הייתה דודתי פני. כחולת סוכרת, היא נאבקה בכאבים נוירופתיים עזים בכפות הרגליים מאז שאני זוכרת אותה.

בהתחלה לא האמנתי שזוג “גרבי קסם” יוכלו לעזור עם נוירופתיה כואבת בכף הרגל. ואו, כמה טעיתי! תוך דקות ספורות לאחר שניסיתי אותם יכולתי לחוש בהבדל. עכשיו אני לובש אותם מדי יום. ”

בשלב הבא שלחתי זוג לאחי לצד השני של הארץ – הוא עובד בניין במערב.

תודה על המתנה אחי הקטן. אני שם את הדברים האלה במגפי העבודה ואף אחד בעבודה לא שם לב למעט אני – כי יש לי פחות כאבים אחרי משמרת של 12 שעות. ”

… ואם אתה חושב שכל גרבי הדחיסה אינם נוחים ומכוערים – תחשוב שוב! גרבי NeuroTech Socks נוצרו כדי להיראות נהדר תוך מתן יתרונות רפואיים מצוינים!

המחשבות האחרונות שלי על גרבי NeuroTech Socks

באופן אישי, גרבי NeuroTech Socks הצילו את חיי.

מה שהתחיל כעוד מטלת עבודה הפך להחלטה הכי טובה שלי השנה.

מאז שניסיתי אותם אני מרגיש הרבה יותר טוב בעבודה מהבית. ישיבה וכתיבה כל היום הרחיקה את מחזור הדם מרגליי. כשהייתי קם, כאב הדקירה החד הזה היה חוזר. אך כל עוד אני משתמש ב- NeuroTech Socks מדי יום, אני נטול כאבים.

אני כבר לא מסתובב בבית, מנסה להוריד את המשקל מהעקבים. סוף סוף אני מרגיש כרגיל שוב.

אבל אל תאמין למילה שלי בנושא. נסה זאת בעצמך.

גרבי NeuroTech Socks מוצעים למכירה של 50% הנחה במהלך החגים, מה שאומר שתקבלו אותם בפחות כסף ממה שהוצאתי …

ותוכלו לאסוף עוד כמה תוספות מכיוון שהם מספקים מתנות נהדרות.

השתמש בקישור למטה כדי להשיג את שלך.


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.